Новини


Підписатись на новини

Філософія та місія компанії

«Моральність зовсім не порожній звук у бізнесі.

 У ній увесь сенс»

 

Ми по праву пишаємося тим, що вирішуємо найскладніші проблеми та усуваємо причини їхнього виникнення у Клієнта.

Усе, що ми робимо як юристи, сприяє підвищенню ефективності бізнесу наших Клієнтів, тому що в усьому керуємося простими принципами:

Приклади власної майстерності переговорів та вирішення нерозв’язних, здавалося б, спорів і завдань надихають нас на нові досягнення.

Черпаємо сили в тому, що вдається залишатися порядними і чесними в роботі, без шкоди динаміці руху до успіху разом із Клієнтом. Адвоката вибирають як лікаря: на підставі професійної репутації, доброго імені. Соціальний капітал є первинним. Фінансовий – його похідна.

Зосередженість гарантує найвищу якість: щоб досягти успіхів у тому, чим ми займаємося, відсторонюємо усе другорядне. Це міф, що хтось гарний в усьому. Переконані в тому, що краще бути найкращим у важливому, ніж посередньо гарним в усіх сферах. Робимо тільки те, що робимо, те, у чому ми дійсно корисні, впевнені, досконалі.

Цілеспрямованість гори звертає:  коли наймаєте адвоката, очікуєте не просто ведення справи, а й виграшу цієї справи для Вас. Ми не любимо програвати, і сильніше – тільки наша пристрасть і вміння перемагати, роблячи те, що робимо. Тому можемо працювати поза робочим графіком в інтересах оперативності та найкращого результату. 

Кожен із нас робить це для кожного, тому що приймаємо в Команду лише вільних від внутрішньої конкуренції за ресурси фірми, оскільки вона заважає досягненню головної цілі – виконанню юридичної роботи на найвищому рівні. Коли ми виграємо справу, розуміємо, що перемога належить не тільки тим, хто працював безпосередньо в залі суду.

Серед колег і клієнтів щиро цінуємо один одного, співпереживаємо обставинам і радіємо успіхам, приймаємо різні точки зору, прагнемо побачити ситуацію очами іншого, постійно працюємо над собою і визнаємо внесок кожного у кінцевий результат. Залучаємо до пошуку ідей та рішень, обміну пропозиціями та прикладами усіх юристів і адвокатів команди, незалежно від посади. Тому юридична практика приносить разом із цільовими результатами для Клієнта радість від процесу всій нашій Команді.

Майбутнє будь-якого бізнесу залежить від відношення до нього. Висока якість юридичного супроводу – одна з ознак належного відношення. Успіх любить професіоналів, захоплених своєю справою, тому що для них і неможливе є можливим. І ми знаємо про це по собі. Ми є вільними від стереотипів і з успіхом генеруємо нестандартні рішення, у випадках, коли це необхідно для максимального захисту Ваших інтересів.

Ми різні та пишаємося цим. Команді, де більше 20 осіб – колег, що відрізняються за спеціалізацією, досвідом роботи, потенціалом і характерами, до снаги будь-яке завдання. Є серед нас і ті, хто спростовує «образ юриста» – строгий костюм із холодним поглядом і безпристрасним виразом обличчя. До речі, ми є чи не єдиною юридичною фірмою вищого рівня, у якій 90% керівних позицій (партнери, керівники практик і регіональних представництв) обіймають саме жінки. Це підсилює довірчість взаємодії, акуратність, педантичність і посидючість під час виснажливої роботи, що найчастіше відіграє вирішальну роль для досягнення успіху.

І ще на Ваші інтереси працюють наші відмінності та вміння отримувати від них максимум користі. Тому нашій Команді до снаги юридичне завдання будь-якого рівня складності.