Новини


Підписатись на новини

Керівництво

 

Соловйова Ольга Олександрівна

Керуючий партнер, керівник фінансової практики і аудита.

Освіта: вища юридична та економічна.
Займається юридичною практикою з 1998р.
 

Ольга консультує з питань місцевого та міжнародного податкового планування, структурування бізнесу та інвестицій. Також, Ольга супроводжує судові спори з податковою інспекцією. Серед її клієнтів як міжнародні компанії, так і українські бізнес-групи.

Пані Соловйова має значний досвід консультування з питань банківського, проектного і торгового фінансування, а також проектів із фінансування придбань, проведення комплексної юридичної експертизи (due diligence), організації холдингових, фінансових і торгових структур.

До приходу в СК ГРУП, Ольгою були проведені юридичні аудити ряду великих підприємств нафтокомплексу і машинобудування, державного банку, а також численні операції з цінними паперами у співробітництві з ING Bank Україна.

Володіє російською і англійською мовами.

 

 Курило Юлія Володимирівна

Партнер, керівник корпоративної практики та міжнародного арбітражу.

Освіта: вища юридична.
Має диплом Школи англійського і європейського права Кембриджського університету.
Займається юридичною практикою з 1996р.
 

На рахунку Юлії супровід угод M&A різних підприємств машинобудівної галузі, сільського господарства, вуглепереробних підприємств.

Юлія безпосередньо керувала проектами, пов’язаними із створенням акціонерних товариств, їхньою реорганізацією, додатковими випусками акцій, припиненням. Заслуговує на увагу також її успішний досвід у комплексному супроводі корпоративних спорів, у тому числі, з іноземним елементом.

За її особистої участі готувалися правові висновки з питань правового статусу і управління газотранспортною системою України. Останнім часом Юлія Курило безпосередньо керує проектом, пов’язаним із захистом в Україні прав інтелектуальної власності найбільшого російського виробника запасних частин для автомобілів Російського виробництва.

У 2012 році номінована у ТОП 100 кращих юристів України на думку приватних клієнтів. Автор публікацій у пресі та доповідей з питань корпоративного права.

Володіє російською і англійською мовами.

 

 Аксаітова Марія Юріївна

Партнер, керівник судової практики

Освіта: вища юридична, магістр права
Займається юридичною практикою з 2005р.
 

Марія має великий досвід успішного супроводу справ різної складності в усіх інстанціях у судах різної підвідомчості.

З 2009 року Марія керує проектами, пов’язаними із стягненням заборгованості за договорами кредиту та фінансового лізингу. Під її безпосереднім керівництвом розроблені схеми комплексної ефективної протидії відхиленню боржників від виконання зобов’язань, у тому числі, пов’язані із процедурами банкрутства.

Досвід супроводу справ у МКАС при ТППУ Марії значно розширює горизонти СК ГРУП у забезпеченні надійного судового захисту наших клієнтів – учасників ЗЕД.

Володіє російською і англійською мовами.

 

 Мась Сергій Миколайович

Партнер, керівник практики карного права і процесу

Освіта: вища юридична.
Займається юридичною практикою з 1991 року.
З 1999 року займається адвокатською діяльністю.
 

Має досвід роботи в органах прокуратури (у т.ч. Прокуратурі м.Києва і Генеральній прокуратурі України) протягом 8 років на посаді слідчого, а потім на керівних посадах.

Сергій надає професійну і своєчасну допомогу підозрюваним, обвинувачуваним і потерпілим у наступних видах справ:

- економічні та посадові злочини, 

- за обвинуваченнями у шахрайстві та інших розкраданнях,

- за іншими кримінальними справами.

Володіє російською і англійською мовами.