Новини


Підписатись на новини

Корпоративна культура

«Етика не є галуззю економіки»

 

Соціальний капітал є первинним. Фінансовий – його похідна. Що стоїть за цією переконаністю? Довіра і повага з боку наших клієнтів, колег і співробітників як ключовий показник професіоналізму.

Довіра клієнтів і повага колег виникає тільки за умови високої моральності та ділової культури, що означає:

 1. По відношенню до всіх – ведення бізнесу в рамках моральних норм і законів.
 2. По відношенню до співробітників – створення атмосфери взаємоповаги і професійного росту.
 3. По відношенню до клієнтів – управління якістю робіт відповідно до вимог і очікувань кожного із клієнтів, а тому підтримка гідної репутації в галузі. Відповідати очікуванням означає перевершити поточні та передбачати нові. Тому ми докладаємо усіх зусиль для розвитку взаєморозуміння і максимального задоволення потреб наших клієнтів, про що із задоволенням дізнаємося з їхніх відгуків.
 4. По відношенню до колег– прихильність нормам поведінки юридичного співтовариства.

 

Звернення Керуючого партнера SK GROUP:

 

«Закріплення високих етичних норм у культурі професійної поведінки кожного співробітника SK GROUP щодня, у кожному робочому моменті – одне з моїх завдань як керуючого партнера. Особисто я вважаю, що етика і моральні якості є сильною стороною нашої команди, а також основою для подальшого зростання і процвітання компанії. Будь ласка, приділіть декілька хвилин на уточнення для себе, чим саме для Вас важлива висока етичність, і що для Вас означає етика поведінки. Упевнена, як тільки Ви знайдете власні відповіді, то гідно оціните зусилля, які докладаємо, щоб власним прикладом сприяти закріпленню етики поведінки в культурі ведення бізнесу в Україні».
 Соловйова Ольга. 

Перед вами – Кодекс Поведінки компанії SK GROUP скачати.

Також ми неухильно дотримуємося Кодексу адвокатської етики, з яким Ви також можете ознайомитися. Скачати

ПОЛІТИКА ЧЕСНОСТІ
В основі відносин із клієнтом – чесність. Найвища цінність – довіра клієнтів. Звертаючись в SK GROUP  кожен клієнт може бути впевнений, що:
  • якщо його справа прийнята в роботу, значить, ми знаємо, як її провести з бажаним для клієнта результатом;
  • його справі буде приділено максимум уваги;
  • до початку роботи по справі йому буде відомо про правові перспективи справи;
  • він одержуватиме повну інформацію про хід реалізації проекту на регулярній основі;
  • він одержить інформацію про реальний час, витрачений для роботи по його справі, а значить, перевірить обґрунтованість наших розцінок;
  • ми не завищуємо оплачуваних годин (ми не навчаємо наших співробітників за Ваш рахунок!);
  • ми не даємо гарантій результату, ми гарантуємо, що докладемо весь наш професіоналізм, знання, досвід і пристрасть до перемоги в боротьбі за Ваші інтереси;
  • ми стежимо не тільки за тим, що необхідно сьогодні клієнту, більше того, ми постійно шукаємо шляхи для покращення його бізнесу і самі пропонуємо варіанти;
  • ми хочемо пройти разом із клієнтами довгий та успішних шлях у бізнесі та докладемо усіх зусиль для збереження та підтримки ділових і людських відносин.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Адвокатське об’єднання «СК ГРУП» дуже серйозно ставиться до вашої конфіденційності. Із цієї причини ми розробили Політику Конфіденційності, яка описує, як ми збираємо, використовуємо, розкриваємо, передаємо і зберігаємо Вашу інформацію. Ми залишаємо за собою право час від часу змінювати політику конфіденційності на власний розсуд. Будь ласка, ознайомтеся з нашими правилами дотримання конфіденційності та повідомте нам, якщо у вас виникнуть будь-які питання.
Скачати Політику Конфіденційності.
 

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми відповідальні за все, що відбувається навколо нас. Ми активно впливаємо на своє оточення для того, щоб життя навколо нас ставало кращим, яскравішим, більш культурним. Нам під силу дати шанс випускнику юридичного ВУЗу на працевлаштування в нашій компанії без досвіду роботи. Молодому юристу знайти перше місце роботи – велика проблема. Ми надаємо можливість не тільки першого офіційного працевлаштування в нашій компанії, але й «наставницьку» програму, що дозволяє «стати на ноги» і одержати неоціненний досвід справжньої роботи усім, хто в юридичній професії бажає робити свої перші кроки.

НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Ми визнаємо прямий і непрямий вплив нашої діяльності на навколишнє середовище і прагнемо дізнатися більше про вплив фірми та персонально кожного співробітника на неї. SK GROUP  проводить корпоративну кампанію «Збережи ліс – дихай легше» з метою скорочення впливу фірми на навколишнє середовище. Із цією метою ми вжили заходів для зниження обсягів використання паперу в наших офісах.