Новини


Підписатись на новини

Загальна інформація

«Високий професіоналізм – це

творчість, перетворена у професію»

 

Нашими Клієнтами є як локальні, так і іноземні юридичні особи. Робота з клієнтами будується на принципах поваги і захисту інтересів кожного, забезпеченні високої якості послуг, надійності, конфіденційності та дотримання професійної етики.

Персональна спеціалізація кожного з партнерів-адвокатів, засновників об’єднання, дозволяє всебічно представляти інтереси клієнтів і забезпечувати як виконання складних комплексних послуг, так і створення оптимальних умов для успішного ведення бізнесу клієнта.

Найбільш яскраво виражена спеціалізація – представлення інтересів клієнтів у судах із різних категорій спорів, що виникають у процесі комерційної діяльності, а також у сфері кримінально-правового захисту бізнесу.

Оперативність, високий рівень і набір необхідних бізнесу сучасних юридичних та інших бізнес послуг є гарантією задоволення клієнтів об’єднання.

Важливим аспектом ведення нами бізнесу є співпраця з державними органами в інтересах клієнтів. Ми підтримуємо і розширюємо зв’язки з органами державної влади усіх рівнів. Це дозволяє нам ефективно лобіювати інтереси наших клієнтів у випадках, коли це необхідно.

Дотримання строгої конфіденційності додатково гарантується Законом «Про адвокатуру і адвокатську діяльність» і Правилами адвокатської етики.

Широка географія власних і партнерських офісів покликана забезпечити індивідуальний підхід і оперативність початку робіт кожному клієнту в будь-якій частині України і по всьому світу, незалежно від його географічного віддалення від центрального офісу в Києві.

Наші ідеї працюють на процвітання Вашого бізнесу!
Процвітання Вашого бізнесу має робити Ваше життя простішим.