Новини


Підписатись на новини

Кримінально-правовий захист

 "Ви ніколи не зможете вирішити проблему, що виникла,

якщо збережете те ж саме мислення і той самий підхід,

який привів вас до цієї проблеми"

 

Кримінальна справа – це завжди серйозно. Незалежно від того, у чому Вас обвинувачують і хто це робить. Кримінальна справа завжди залишає темну пляму на репутації компанії або людини. Не говорячи вже про те, що санкції за порушення кримінального законодавства обходяться дорого і в усіх аспектах.

Хто в зоні ризику?

Кримінальна справа часто стає засобом знищення конкурентів у ході кулуарної боротьби. Обвинувачення в хабарництві, здійсненні посадових злочинів, корупції – безчесні засоби для блискавичного знищення репутації конкурента. У зоні ризику часто опиняються посадові особи, успішні підприємці та компанії, яким є що втрачати і які розуміють цінність професіоналізму і блискучої репутації.

Не забувайте, що кримінальна практика – особлива сфера юридичної діяльності. При веденні кримінальної справи допоможе тільки вивірена правова позиція, ретельно продумана лінія захисту, які будуть грамотно представлені в суді адвокатом-професіоналом. Там, де розгубиться і запанікує будь-яка людина, досвідчений адвокат з кримінальних справ зможе точно і чітко обґрунтувати свою позицію, підкріпити її сильними доказами і блискуче закінчити справу.

Нововведення законодавця – кримінальна відповідальність юридичних осіб. Досвідчені юристи нашої компанії здатні проаналізувати кримінально-правові ризики, пов’язані з діяльністю юридичної особи та її посадових осіб, а також надати консультації щодо способів їхньої мінімізації.

Обшук – виїмка. Що може бути більш неприємним за грубе втручання правоохоронних органів у господарське і приватне життя юридичних і фізичних осіб? Тільки негативні наслідки, пов’язані з відсутністю адекватного правового захисту в ході таких процесуальних дій. Адвокати нашої компанії забезпечать гідну реакцію і протидію будь-яким недружнім діям з боку оперативних працівників і слідчих. Не дайте себе залякати! Гарантоване Конституцією України право на захист у кримінальному процесі має і може бути реалізоване будь-якою особою, залученою у подібні нестандартні правові ситуації, незалежно від її процесуального статусу.